جاذبه های گردشگری روسیه، از مسکو تا سن پتربورگ

30 دسامبر 2019
نام نویسنده : Hosein Salehian

روسیه، با شنیدن این نام دو واکنش ایجاد می شود، یا به یاد جام جهانی فوتبال 2018 روسیه می افتید یا از سرمای زمستان های برفی آنجا لرزه بر اندامتان می افتد. روسیه ویژگی های بارز و در عین حال دوست داشتنی دارد، همین امر سبب شده تا طرفداران سفرهای خارجی، خرید بلیط هواپیما روسیه و رزرو هتل در بهترین اقامتگاه های مسکو، پایتخت زیبای این کشور را ترجیح دهند، هر چند که شهرهای روسیه یکی پس از دیگری می توانند مقصد گردشگری و توریستی روسیه باشند. اگر برای داشتن یک سفر خارجی خاطرانگیر به روسیه برنامه ریزی می کنید، بهتر است بدانید که در روسیه، مقصدهایی وجود دارد که حتما باید از آنها دیدن کنید در غیر اینصورت سفر به روسیه را ناتمام می گذارید.

سامارا، بال های روسیه

سامارا را بال های روسیه می نامند و دلیل آن تأسیسات مرکز فضایی روسیه در این شهر می باشد که بر اهمیت تجاری سامارا می افزاید. از جالب ترین چیز هایی که در ساراما خواهید دید، تنوع فرهنگی و تاریخی در بخش های مختلف شهر است. اگر می خواهید حس و حالتان عوض شود و یک شب رؤیایی را تجربه کنید، رزرو هتل در سامارا را به شما پیشنهاد می کنیم، قطعا از آن همه زیبایی و حس و حال موسیقی لذت خواهید برد. با خرید بلیط هواپیما روسیه و رزرو هتل در سامارا می توانید در اولین فرصت از جاذبه های گردشگری این شهر نظیر مسجد بزرگ سامارا، پارک حیات وحش، پارک یوری گاگارین و غیره دیدن کنید.

 

کازان قلب فرمانروایی تاتار در روسیه

کازان شهری است که مناره های اسلامی و کلیساهای اورتودوکس را گرد هم می آورد تا اتحاد هزار ساله مسلمانان و مسیحیان را جشن بگیرد، بی شک کازان  یکی از جذاب ترین مکان های گردشگری روسیه می باشد که در فهرست میراث جهانی یونسکو به ثبت رسیده است. برای بازدید از این شهر باید دوربین عکاسی خود را همراه داشته باشید، چراکه نظیر زیبایی های کازان را در هیچ کجای دنیا نخواهید دید. در کازان مجموعه ای از آثار گردشگری و توریستی وجود دارد که می توانید بر طبق علایق شخصی آنها در لیست برنامه های روزانه قرار دهید، اما بازدید از مسجد قل شریف، بزرگترین مسجد روسیه، برج اسپاسکایا و  قصر کشاورزان را به زمان دیگری موکول نکنید.

 

 

سن پترزبورگ، شفق شمال

اگر اهل سفر و گردشگری در نقاط دیدنی و کشف جاذبه های طبیعی خارق العاده هستید، با خرید بلیط هواپیما خودتان را به روسیه  و مقصد سن پترزبورگ برسانید و از شب های سفید آنجا نهایت لذت را ببرید. تماشای سفق شمال در سن پترزبورگ از وقایع طبیعی و جذاب جهانی است که تنها با خرید بلیط هواپیما این شهر نصیبتان می شود. سن پترزبورگ بزرگترین شهر روسیه می باشد که از لحاظ معماری و سبک بکارگیری رنگ ها در بافت شهری، یکی از پر نقش و نگار ترین شهر های روسیه محسوب می شود. بی شک اگر رزرو هتل خود را برای اقامت در این شهر انجام دهید، از گشت و گذار و تماشای جاذبه های گرشگری سن پترزبورگ خسته نمی شوید. حتی اگر سرحال نباشید و خستگی راه مسیر هوایی بر تنتان باشد، با خارج شدن از فرودگاه سن پترزبورگ، انرژی فوق العاده ای دریافت می کنید.

با قدم زدن در سن پترزبورگ، توریست هایی با فرهنگ و زبان ملل مختلف را خواهید دید که برای داشتن یک سفر خارجی خوب، با تور روسیه خودشان را به سنپ تربورگ رسانده اند، هرچند که خرید بلیط هواپیما سن پترزبورگ برای برخی افراد خوشایند تر است. از دیدنی های سن پترزبورگ می توان به موزه هرمیتاژ، تئاتر مارینسکی، کاخ پترهوف، کلیسای مشهور سن پترزبورگ و غیره اشاره نمود.

نظرات کاربران