درباره ی ما بیشتر بدونید

 

فرقی نداره برای کار به سفر میرید یا تفریح، سفر کردن همیشه لذت بخشه و روزهای خوبی را در آلبوم خاطرات آدم ها ورق می زنه. به شرطی که در مسافرت ها خوش بگذره. گاهی دیر رسیدن ها، محل اقامت مناسب نداشتن ها، پول تموم شدن ها و … می تونه یک سفر خوب را خراب کنه اما همیشه با برنامه ریزی دقیق و استفاده از تجربه افراد کاربلد میشه خوب سفر کرد و دچار دغدغه نشد. گروه “میای سفر” همون افراد کاربلدی هستن که برای مسافرت دنبالش می گردید. از صفر تا صد سفر باهاتون هستن تا هیچ دغدغه ای نداشته باشید. همه جا آشنا دارن، کوچه پس کوچه های دنیا را می شناسن و تجربه هاشونو برای خرید به صرفه بلیت و رزرو هتل و حتی رستوران های خوب و بد دنیا در اختیارت می گذارن. ارائه کمترین نرخ بلیت ها، همکاری با بزرگترین سیستم های اطلاعاتی رزرو هتل و دسترسی به بیشترین خطوط هواپیمایی جهان، ارائه با کیفیت ترین خدمات، امکان پرداخت اقساطی هزینه ها با حداقل مدارک تضمین و امکان پرداخت ریالی و ارزی برای رزرو بلیت و هتل تجربه جدید و بی دغدغه ای از سفر را برای شما پدید میاره.

تیم میای سفر (متعلق به آژانس مسافرتی ستاره پرواز آسیا) قبل، بعد و در هنگام سفر 24 ساعته و 7 روز هفته به صورت آنلاین آماده برطرف کردن تمام دغدغه هایی شماست. کافیه در هر مرحله از سفر به هر مشکلی برخورد کردید باهاشون تماس بگیرید تا در کوتاه ترین زمان ممکن موضوع را حل کنن. شما در میای سفر میز اختصاصی خودتون را دارید تا همه چیز برای یک سفر ایده ال برنامه ریزی بشه. سفرهای کاری یا تفریحی فرقی نداره، شما هرگز نباید دغدغه هایی مثل پیدا کردن مسیر مناسب، چگونگی

اجاره خودرو یا رزرو هتل و یا حتی پیدا کردن رستوران و اماکن تفریحی خوب داشته باشید. میز سفر اختصاصی همه کارها را براتون انجام میده. 

با میای سفر دیگه هرگز دغدغه ای برای رزرواسیون بلیت هواپیما، قطار، اتوبوس، هتل، انواع کشتی های فری و کروز نداشته باشید. از میز سفر اختصاصی خود بهره مند بشید، سیم کارت بین المللی شخصی خود را داشته باشید، در توقفهای طولانی در فرودگاه های بین المللی از خدمات لانج بهره ببرید و در یک جمله بی دغدغه سفر کنید.