رزرواسیون بلیت هواپیما

رزرواسیون بلیت هواپیما

ما با دسترسی به 900 خط هوایی و 200 خط ارزان قیمت هواپیمایی جهان همیشه بلیت ها را با بهترین نرخ، در کوتاه ترین زمان و با سریع ترین مسیر پروازی برای شما تهیه می کنیم.

رزرو هتل

میای سفر با توجه به شرایط هر فرد و نوع و جزییات سفرش، بهترین پیشنهادها را درباره نوع، نرخ و محل هتل ها به شما ارائه میده و بدون واسطه هتل ها را برای شما رزرو می کنه.

اجاره خودرو

ما تمام عملیات اداری اجاره خودرو را در شهرهای مختلف انجام میدیم تا شما هیچ دغدغه ای جز تحویل گرفتن سوئیچ ماشین دلخواهتون نداشته باشید و بدون نگرانی سفرتون رو شروع کنید.

رزرو انواع کشتی های کروز

کشتی های چند طبقه کروز با ظرفیت هزاران نفر انواع رستوران ها، نایت کلاپ ها، استخر و باشگاه های بدنسازی، سینما و حتی زمین تنیس را روی آب در اختیار دارند.

رزرو انواع کشتی های فری

اگر قصد تجربه ی سفر دریایی با کشتی فری را دارین، کافیه تا تمامی مراحل سفر را با خیال راحت به ما بسپارید تا بهترین امکانات را در مناسبترین زمان ممکن برای شما تدارک ببینیم.

سیم کارت بین المللی

برای گرفتن تاکسی اینترنتی، سفارش آنلاین غذا و یا حتی سرچ درباره یک بنای تاریخی همیشه این سیم کارت، با قابل استفاده در 200 کشور جهان در اختیار شماست.

اینترنت وای فای همراه

برای گروه های چند نفره ای که به سفر میرن در اختیار داشتن مودم اینترنت می تونه هم به صرفه تر باشه، هم تمام امکانات شبکه های اجتماعی را در اختیار شما قرار بده.

کارت عضویت لانج فرودگاهی

با کارت های عضویت لانج فرودگاهی، به بیش از 1200 لانج فرودگاهی در سالن های ترانزیت واقع در 500 شهر در 143 کشور جهان به صورت نامحدود در طول سال دسترسی داشته باشید.

تدوین اختصاصی برنامه سفر

در تورهای اختصاصی بلیت ها چارتر نیست و هتل ها از پیش تعیین نشده، این شما هستید که تصمیم میگیرید در چه تاریخی به کجا برید و چه برنامه هایی داشته باشید.