نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن 2020

 

نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن 2020

نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن (Xiamen International Stone Fair)، که نخستین بار در سال 2001 برگزار شد، مهمترین رویداد در صنعت سنگ جهان محسوب می شود. نمایشگاهی که با هدف بهره گیری بهتر از منابع سنگ استان فوجیان چین و استفاده از پتانسیل های بندر شیامن در شهر شیامن (XIAMEN) شکل گرفت و پس از آن هر ساله در همان مکان برگزار می گردد و به سرعت در حال پیشرفت است. در حال حاضر هدف این نمایشگاه  ایجاد فرصتی برای تجارت است که با بازدید از محصولات و تجهیزات و فناوری های جدید میسر شده و موجب شده تا وضعیت این صنعت و حجم تجارت سنگ در جهان ارتقا یابد.

غرفه داران از جای جای جهان، آخرین محصولات، راه حل های طراحی و نوآوری های خود را به نمایش می گذارند و به همین دلیل برای واردکنندگان و تصمیم گرفتگان سنگ در بازار ساخت و ساز مورد هدف قرار می گیرد و مکان مناسبی برای ایجاد و توسعه ی ارتباطات است.

اکثریت کسانی که از این نمایشگاه بازدید می کنند از آسیا هستند و در کنار این نمایشگاه در کنگره ی جهانی سنگ که همزمان با برگزاری این نمایشگاه برگزار می شود شرکت می کنند و از حضور در کنار صاحب نظران، متخصصین و فعالان این صنعت استفاده می کنند.

 

گردشگری شیامن چین

شیامن یک شهر ساحلی در جنوب شرقی چین بوده و یکی از مهم‌ترین بنادر این کشور به شمار می‌رود. شهری که به مناظر دریایی جذابش مشهور است و از شهرهای شناخته شده در زمینه ی ورزش های دریایی است. شیامن در لغت به معنای دروازه چین بوده و این نام، از این جهت به این شهر داده شده است که شیامن یکی از پیشروترین شهرها در زمینه احداث مناطق مخصوص اقتصادی چین بوده است. همچنین شیامن بزرگترین تولید کننده و صادر کننده سنگ در دنیا به شمار می رود و 15 درصد از حجم معاملات سنگ جهان، نتیجه مستقیم فعالیت صنایع سنگی محلی در شیامن است.

تابستان های طولانی، مرطوب و گرم و زمستان های کوتاه، خشک و معتدل از خصوصیات اقلیمی و شرایط آب و هوای این منطقه است. معبد نانپوتو، موزه پیانو گولانگیو و آکواریوم دنیای زیر آب شیامن از دیدنی‌های شیامن محسوب می‌شوند.

 

تور نمایشگاه بین المللی سنگ شیامن 2020

اگر تصمیم به شرکت در این نمایشگاه و استفاده از فرصت های تجاری آن دارید میای سفر با ارائه ی خدمات تور ویژه ی نمایشگاه سنگ شیامن 2020 در کنار شما خواهد بود:

 

  • پرواز ماهان
    12 مارس رفت به گوانگجو
    19 مارس برگشت از شنزن
  • امکان برگزاری تورهای آپشنال و پرداخت اقساطی

 

در صورت تمایل به کسب اطلاعات بیشتر با شماره 02125741 تماس بگیرید.