میز اختصاصی سفر

اگر خیلی شلوغ هستید، زیاد سفر میرید و فرصت ندارید مدام نرخ بلیت ها و هتل ها را چک کنید، در میای سفر به صورت کاملا رایگان یک منشی 24 ساعته در 7 روز هفته همیشه با شما آنلاین هست که تمامی نیازها و دغدغه هاتون را قبل و در هنگام سفر برطرف کنه.

میز سفر اختصاصی ویژه افراد

اگر خیلی شلوغ هستید، زیاد سفر میرید و فرصت ندارید مدام نرخ بلیت ها و اتاق های خالی هتل ها را چک کنید، در میای سفر به صورت کاملا رایگان یک منشی 24 ساعته در 7 روز هفته همیشه با شما آنلاین هست که تمامی نیازها و دغدغه هاتون را قبل و در هنگام سفر برطرف کنه. فقط بگید کی باید کجا باشید، منشی سریع بهترین پیشنهادها و وسیله سفر را با نرخ ها و زمانبندی های متفاوت روی میز شما قرار میده تا هر کدوم را خواستید انتخاب کنی. پس اگر مرتب سفر می کنید یا دوست دارید بی دغدغه به سفر برید، حتما یک میز اختصاصی در میای سفر داشته باشید.

سفر اختصاصی ویژه سازمانها

در سفرهای کاری و ماموریت های شغلی که حتما ذهنتون درگیر مسائل تخصصی است هرگز نباید دغدغه ای برای سفر داشته باشید. اگر سازمان شما سفرهای زیادی برای مدیران و کارشناسانش داره، بهتره که تمامی امور را از طریق یک تیم حرفه ای انجام بده. چون معمولا برنامه سفرهای سازمانی با تغییرات کوچک و بزرگی همراه میشه. پیش بینی همه مسائل و جزییاتی که ممکنه یک گروه از همکاران سازمان در سفر با آن ها رو برو بشن هم برای همه آسون نیست.

از پیدا کردن بهترین بلیت ها با کمترین معطلی در ترانزیت، تا پیگیری بسته ها و بار تحویلی به هواپیما، یا حتی تغییر برنامه سفر یکی – دو نفر از اعضا همیشه با سردرگمی و احتمالا درگیر شدن با برخی ضررهای ناشی از عدم هماهنگی همراه است. میز سفر اختصاصی میای سفر با انجام هرگونه تغییرات در هر زمانی از سفر، رفع مشکلات رزرواسیون، رفع دغدغه های پیش آمده برای مسافران در جریان سفر و پیگیری شرایط آن ها به صورت 24 ساعته در 7 روز هفته اجازه میده که مدیران و کارشناسان سازمان ها در ماموریت های برون مرزی کاملا روی اهداف سازمانشون تمرکز کنند. میای سفر با توجه به شرایط و اهداف مورد نظر سازمان ها شرایط سفر را برنامه ریزی می کنه. برای سفرهای تفریحی و تجاری همه برنامه های سفر را با جزییات از پیش ارائه میده. حتی در صورت لزوم برای ثبت نام در نمایشگاه ها و کنفرانس های تخصصی از طرف سازمان متبوع اقدام می کنه. نزدیکترین هتل ها، بهترین مسیرهای دسترسی و حمل و نقل را پیشنهاد و با توجه به درخواست ها برای هر کدوم با زمان بندی دقیق برنامه ریزی می کنه. بدیت ترتیب در مدیریت زمان و هزینه سازمان ها صرفه جویی میشه و مدیران و کارشناسان می تونن با تمرکز بیشتری اهداف سازمانی خودشون را دنبال کنن.